Vai varat atšķirt kvalitāti no nevēlamā?

Pieci vai trīsdesmit eiro - frotē dvieļu cenas dažādos veikalos atšķiras. Vai tas ir peļņas maržas dēļ, vai arī tas patiešām ir saistīts ar kvalitāti? Droši vien varat nojaust, ka viena no funkcijām ir svars uz kvadrātmetru. Bet vai atceraties, vai par kvalitatīvu uzskata trīssimt vai piecsimt gramu? Un vai jūs tam sekojat līdzi? Ja esat atbildējis noliedzoši, mūsu ceļvedis frotē pasaulē ir domāts tieši jums.

Ja izvēlaties frotē izstrādājumus pēc krāsas, raksta, izmēra un cenas, pievienojiet arī citas - svarīgākas - īpašības. Tie ietver gramāžu, šķiedras garumu un izvēlēto materiālu. Simtprocentīga kokvilna, iespējams, nav labākais, ko jūs varat baudīt mājās!

Neizvēlies zem pieciem simtiem!

Par augstas kvalitātes dvieļiem tiek uzskatīti tādi, kuru gramāža ir aptuveni pieci simti gramu uz kvadrātmetru, parasti 450 līdz 550 grami uz kvadrātmetru. Ja uz tām norādītās vērtības ir tikai puse no tām, izvairieties no tām. Tāpat ir laba ideja neņemt tādu, uz kura nav nekādu norāžu. Tas nav obligāti, un ražotāji, kas nepārsniedz šo vērtību, apzināti nenorāda šo skaitli.

Tie paši skaitļi attiecas uz dvieļiem, kas izgatavoti no tāda paša frotē auduma, vienīgā atšķirība ir izmērs. Taču lielāki skaitļi ne vienmēr ir vēlami. Kā piemēru var minēt peldmēteļus, kuru ražošanā uzņēmumi izmanto materiālu maisījumus, lai padarītu audumu vieglāku. Galu galā, lai tos sašūtu, ir vajadzīgi vairāki kvadrātmetri, un kurš gan gribētu nēsāt divus, trīs vai vairāk papildu kilogramus pēc vannas! No otras puses, vannas istabas paklājiņiem, kuriem nepieciešams, lai tie būtu smagi un noturētos savā vietā, šis rādītājs sasniedz 1450 gramus uz kvadrātmetru.

Turklāt, jo garāka cilpa un līdz ar to arī "pūkaināks" dvielis, jo tas jums ir izdevīgāks. Parasti. "Garāka dvieļa cilpa nodrošina lielāku absorbcijas spēju un ūdens uzsūkšanos. Tas labāk žūst," Tomēr mēs arī norādām uz vienu apdraudējumu: "Mazgājot un žāvējot šādus dvieļus, šķiedras ātrāk nolietojas, tāpēc, lai dvieļi ar garāku šķiedru kalpotu ilgāk, jāizmanto vislabākās kvalitātes kokvilna. Un ne katrs ražotājs to ievēro.

Jūs ieguldījāt līdzekļus kvalitatīvos dvieļos, bet pēc diviem mēnešiem tie ir tikpat cieti un neērti kā lētie? Tad varbūt vaina ir jūsu pusē. Kā tos mazgājat un žāvējat? Saskaņā ar instrukcijām pirms pirmās lietošanas reizes tie divreiz jāizmazgā ar līdzīgas krāsas veļu un jāļauj tiem izžūt. Tādējādi no auduma atbrīvosies vaļīgās šķiedras un atlikušās šķiedras savilksies atpakaļ, kas ir svarīgi, lai audums būtu izturīgs. Mazgāšanai izmantojiet želeju, nevis pulveri, protams, izvēlieties tādu, kas paredzēts baltiem, bet krāsainiem mazgāšanas līdzekļiem - ar krāsu marķējumu. Lai gan TV reklāmās tiek apgalvots, ka audumu mīkstinātājs padara frotē audumu mīkstu un gludu, ražotājiem ir pretējs viedoklis! Lietošanas instrukcijās ir aizliegts izmantot auduma mīkstinātāju, jo šķiedras "salīp" uz visiem laikiem, un tādējādi dvielis zaudē savu mīkstumu un maigumu.

Žāvēšanai ideāli piemērots ir veļas žāvētājs - daži ražotāji šādā veidā žāvē frotē izstrādājumus jau rūpnīcā, jo karstā gaisa plūsma ne tikai izžāvē šķiedras, bet arī tās sapūš, padarot dvieļus un vannas dvieļus līdzīgus kā no TV reklāmas. Ja jums tāda nav, protams, var izmantot parastu veļas striķi. No otras puses, radiatoru nedrīkst lietot, jo šķiedras pārtrūks un tiks sabojātas uz visiem laikiem.

100% kokvilna var nebūt labākais variants

Vai esat mācīts, ka tas, kas ir izgatavots no 100% kokvilnas, parasti ir vislabākais? Tā tas nav ar dvieļiem. Lai gan 100 % kokvilnas dvieļi ir vispieprasītākie, bet īpaši mazu un slikti vēdināmu vannas istabu īpašnieki zina, cik ērti viņiem ir bambusa dvieļi, kas sastāv no 60% kokvilnas un 40% bambusa viskozes. Ne tikai to gramāža ir 500 gr/m², bet, kas ir vissvarīgākais, tie "neizbalē". "Bambusam piemīt dabiska antibiotikas funkcija, kas nodrošina, ka nerodas nepatīkamas smakas no jau lietotiem dvieļiem". Šī materiāla priekšrocības: "Bambusa šķiedras dvieļu uzsūktspēja ir 4 reizes lielāka nekā citiem materiāliem, jo bambusa šķiedras, mikroskopiski apskatot šķēlumā, ir dobas, kas ļauj dvieļiem "elpot".

Bambusa dvieļu gadījumā var gadīties, ka daļa frotē auduma ir izgriezta un nav ierasto cilpu. Tas nav trūkums, tieši otrādi. Šo frotē audumu sauc par velūru, un tas ir ne tikai ļoti patīkams pieskārienam, jo atgādina samtu, bet tam ir arī skaists spīdums.

Sievietēm patīk mīksti, maigi dvieļi un vannas dvieļi. Ja piederat šai kategorijai, meklējiet tādus, kas izgatavoti no MICRO kokvilnas. Lai gan tā pieder pie dārgākiem produktiem, tā to attaisnos ar savu maigumu, nelielo svaru un lielisko absorbciju. Un kāpēc gan pēc vannas neizmantot mazliet greznības, jūs esat pelnījuši justies kā mākonī! Soft Cotton - dvieļi un vannas dvieļi.